Ütős siker!

Ütős siker!

2019. május 31-én iskolánk ütőhangszeres tanszakának öt növendéke részt vett az 1. Hajdúsámsoni "A" Tagozatos Regionális Ütőhangszeres Versenyen. A korcsoportokra osztott versenyen összesen 24 kis fiatal tehetség mérte össze tudását. A zsűrinek nehéz döntése volt, minden résztvevő nagyon magas színvonalat képviselt. A Művészeti Iskolánk ütőseinek kitartó munkája nem maradt eredmény nélkül, a megmérettetésen részt vett tanulók mindegyike kiválóan szerepelt. 

 

  • Tapasztó Bence - II. korcsoport:  Dicséret
  • Katona Marcell - II. korcsoport: Arany minősítés
  • Katona Mátyás - III. korcsoport: Ezüst minősítés
  • Reszegi Rájen - III. korcsoport: Bronz minősítés
  • Fekete Zsombor - III. korcsoport: Arany minősítés

 

A cikket írta a felkészítőtanár:
Kolics Máté 


 

Kiegészítő információk