„Egyszer volt Budán kutyavásár”

AMI-s siker az „Egyszer volt Budán kutyavásár” megyei rajzpályázaton

A debreceni Méliusz Juhász Péter Könyvtár csatlakozva a Magyar Olvasástársaság felhívásához, rajzpályázatot hirdetett a Népmese Napja tiszteletére általános iskolás gyerekek részére.

A pályázatra egy szabadon választott Mátyás királyról szóló népmeséhez kellett illusztrációt készíteni. Nagy örömünkre, iskolánk 3. osztályos tanulója, Fűz Vanessza „Mátyás az igazságos” című képe nyerte el az első helyezést. Az oklevél és tárgyjutalom mellett, melyet Vanessza kapott, jutalmul iskolánk őrizheti a könyvtár vándorserlegét egy évig.

 

A kiállított rajzok a Méliusz Juhász Péter Könyvtár épületében (Debrecen, Bem tér 19/D) megtekinthetők november végéig.

 

Nábrádi Mihályné


 

Kiegészítő információk