Tojamai Nemzetközi Gyermekrajz és Meseíró verseny 2017

Tojamai Nemzetközi Gyermekrajz és Meseíró verseny 2017 

A 2017-es évben megrendezett Tojamai Nemzetközi Gyermekrajz és Meseíró versenyen több Bocskai Iskola képzőművészetis növendék is részt vett, képviselve ezzel hazánkat, régiónkat, megyénket és városunkat a japán kulturális és művészeti életben.

A Japánba küldött alkotások közül több arany, ezüst és bronz eredmény született.

A verseny eredményhirdetésére 2018. május 05-én 10.00 órakor, ünnepélyes keretek között került sor, városunk művelődési házának színháztermében. A díjakat a Japán Nagykövet Asszony, Debrecen város Jászai Mari-díjas rendezője Pinczés István és városunk polgármestere, Szólláth Tibor adta át a gyerekeknek.

Arany minősítés: Polinszki Zita
Ezüst minősítés: Varga Fanni
Bronz minősítés: Huszti Veronika,  Kovács Zsolt , Csuka Hanna, Veláczki Lotti Anikó, Vercsek Veronika, Sztanyó Olivér, Horváth Bettina, Kónya Bianka, Junácski Laura, Nagy Viktória, Reszegi Dzsesszika

Gratulálunk nekik!

Martinek Ágnes


 

Kiegészítő információk