Hírek
Anyák napi ünnepség a 4.d osztályban
- Részletek
- Közzétéve: 2026. máj. 16. szombat, 08:34
- Írta: Papp Anita
Az idei anyák napi ünnepség különösen megható pillanatokat hozott a Polgári úti iskola 4.d osztályában. Anita néni és Tünde néni jövőre már első osztályos gyermekeket tanít majd írni és olvasni, ezért az ünnepséget a búcsúzás meghitt pillanatai is átszőtték. A gyermekek saját szívükből fakadó gondolataikat fogalmazták meg édesanyáiknak, nagymamáiknak és nevelőiknek. Ahogy egyenként felolvasták szeretettel teli soraikat, sok szem megtelt könnyel, a mosolyok mögött pedig ott ragyogott a büszkeség és a meghatottság. Az ünnepség bensőséges hangulatát tovább emelte a közös vendéglátás. A gyerekek lelkesen készítették a finom muffinokat és a friss citromos sütit, mellé pedig illatos teával kínálták vendégeiket. A szeretet, a figyelmesség és az együtt töltött idő tette igazán emlékezetessé ezt a délutánt.
Ezen a napon ismét megtapasztalhattuk, hogy a legszebb ajándék sokszor egy őszinte gondolat, egy kedves szó és a szívből jövő szeretet.





